Motowizja i Interia pokażą Sachsenring

Volkswagen Golf Cup powraca po wakacyjnej przerwie na tor Sachsenring, na którym pojawi się po raz pierwszy. Wielu kierowców nie miało okazji jeździć po tym obiekcie w swojej karierze, co może dodać nieco pikanterii do rywalizacji. Transmisje z obu niedzielnych wyścigów zostaną pokazane zarówno na stronie volkswagengolfcup.pl, jak i za pośrednictwem internetowego kanału stacji Motowizja i Interia Moto.

VWGC_Runda_4_LiveStream

Prawie dwa miesiące – tyle musieliśmy czekać na powrót do walki w cyklu Volkswagen Golf Cup, organizowanym przez Volkswagen Racing Polska. Runda na niemieckim torze Sachsenring będzie czwartą odsłoną w tym roku, a faworytem do zwycięstwa będzie z pewnością lider klasyfikacji generalnej Jeffrey Kruger.

Rywale zawodnika z RPA nie zamierzają jednak łatwo się poddawać, a nieznajomość toru przez większość zawodników powinna wyrównać szanse, co może przynieść w ostatni weeked sierpnia sporo niespodzianek.

Pierwszy wyścig zaplanowany jest na godzinę 12:00 w niedzielę. Zwycięzcę drugiego wyścigu poznamy późnym popołudniem, gdyż flaga w szachownicę zostanie wywieszona nad saksońskim obiektem około godziny 17:40. Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się w ten weekend na torze zapraszamy do obejrzenia relacji live za pomocą internetowego live-streamingu, telewizji internetowej Motowizja i portalu Interia Moto.