Testy przed sezonem 2015

Ruszyła już rekrutacja do kolejnego sezonu pucharu. Zawodnicy, którzy zastanawiają się nad wyborem serii wyścigowej na kolejny sezon mogą wziąć udział w jesiennych testach i sprawdzić się za kierownicą 310-konnego wyczynowego Golfa GTI. Testy odbędą się 27 października na niemieckim torze EuroSpeedway Lausitz.

vwcc_lausitzring_FP_23.05.2014_239

Podobnie jak rok temu, także po zakończeniu sezonu 2014, organizator pucharu – Volkswagen Racing Polska – zaprasza chętnych zawodników do wzięcia udziału w dniu testowym na torze nieopodal Drezna.

W programie testów są:

  • briefingi – prezentacja pucharu, jego zasad i filozofii
  • instruktażowe okrążenia toru za kierownicą pucharowych Golfów GTI
  • samodzielnie okrążenia toru za kierownicą pucharowych Golfów GTI
  • przerwa na lunch
  • analiza przejazdów z instruktorami pucharu
  • kolejna sesja testowa – samodzielne okrążenia toru
  • indywidualne konsultacje z instruktorami i organizatorami pucharu

Szkolenia

Zawodnikom, którzy jeszcze rozważają udział w przyszłorocznej edycji pucharu przypominamy, że do końca października obowiązuje promocyjna cena udziału w pucharze – 39 tys. euro netto za sezon. W ramach tej kwoty są m.in. udostępnienie samochodu wyścigowego i jego transport na wszystkie wyścigi oraz 2 oficjalne dni testowe przed sezonem, pełna obsługa serwisowa w trakcie treningów i wyścigów w całym sezonie, paliwo na treningi i wyścig, wyczynowe opony, wszystkie opłaty na torze tzw. wpisowe zawodników, homologowany kombinezon oraz pakiet odzieży z logo Pucharu i wiele więcej.

Udział w testach to koszt 1 tys. euro, ale dla zawodników, którzy zdecydują się wziąć udział w przyszłorocznej edycji pucharu testy są bezpłatne.

Pobierz formularz zgłoszeniowy na testy.

Więcej informacji o sezonie 2015.

Dodatkowych informacji udziela organizator pucharu:

Volkswagen Racing Polska
www.vwracing.pl
golfcup@vwracing.pl
+48 14 674 12 04

vwcc_lausitzring_FP_23.05.2014_228